حمل و نقل

09121675593

روش های ارسال

فروشگاه اینترنتی طلاییhttp://talaiy.ir، جهت رفاه حال خریداران گرامی، کالاهای خریداری شده رو به روش های زیر ارسال می نماید:

تحويل رايگان در محل فعلي فروشگاه اينترنتي نقش جهان 

تحويل از طريق باربري (پس كرايه)هزینه انتقال از فروشگاه تا باربری15هزارتومان

تحويل از طريق پيك موتوري (پس كرايه)

تحويل از طريق تيپاكس( پس كرايه)

1) پرداخت آنلاین – ارسال سفارشی

این روش ویژه کالاهای غیرسنگین می باشد که طبق تعرفه های مجاز ارسال کالا، پس از پرداخت اینترنتی وجه کالا توسط خریدار، سفارش را به نشانی خریدار در سراسر ایران ارسال می نماید.

در سایر شهرها (بجز کرج) چنانچه ارسال از طریق اداره پست صورت پذیرد، با در نظر گرفتن قوانین پستی و نرخ پست برای هر کیلوگرم، هزینه ارسال کالا تا مقصد محاسبه و مبلغ به خریدار اعلام می‌گردد تا هزینه ارسال به حساب فروشگاه اینترنتی طلایی http://talaiy.ir واریز شود.

2) پرداخت آنلاین – ارسال اکسپرس

این روش ویژه کلیه کالاهای سایت می باشد و چنانچه خریداران محصولات سنگین خریداری کرده باشند و یا اینکه درخواست تحویل سریع کالاها را داشته باشند می توانند از این روش استفاده نمایند و پس از پرداخت اینترنتی وجه کالا توسط خریدار، سفارش به نشانی خریدار در سراسر ایران ارسال میشود.

در صورت ارسال با تیپاکس، لازم به ذکر است که تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها کالا را به صورت مستقیم ارسال می‌کند. سرویس‌دهی تیپاکس در شهرهایی که راه دور هستند، معمولاً در ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری انجام می‌شود و در شهرهای نزدیک به مراکز استان تا ۲۴ ساعت کاری کالا ارسال می‌گردد

3) پرداخت آنلاین – ارسال باربری

این روش ویژه ارسال کالاهای سنگین برای خریداران ساکن سایر شهرها بجز کرج می باشد. در این روش هزینه حمل از دفتر باربری در کرج تا دفتر باربری در شهر مقصد بر عهده خریدار می‌باشد (پس کرایه). آدرس دفتر باربری در شهر خریدار به اطلاع خریدار خواهد رسید لذا پس از رسیدن بار به شهر مقصد، خریدار باید جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید و یا با هماهنگی باربری و پرداخت وجه بیشتر، کالا از طریق باربری تا درب منزل خریدار ارسال میشود.

 لازم به ذکر است که در این روش کالاهای سفارش داده شده در زمان ارسال صحیح و سالم تحویل باربری می‌گردد، لذا پذیرش کالا به صورت سالم از باربری به عهده خریدار می‌باشد و فروشگاه اینترنتی طلایی http://talaiy.ir هیچگونه مسئولیتی در قبال شکستگی، ضرب‌دیدگی و پارگی کارتن یا پلمپ کالا بعد از تحویل به باربری ندارد.

فروشگاه اینترنتی طلایی http://talaiy.ir جهت رفاه حال خریداران گرامی کالای خریداری شده را برای شما با ضمانت سلامت تحویل ارسال می نماید

در صورتی که خریدار تمایل به استفاده از خدمات ویژه مانند بالابری و یا حمل کالا درون منزل را داشته باشد، می‌بایست در هنگام ثبت سفارش  به این مسئله اشاره کند و یا بعد از ثبت سفارش اینترنتی به صورت تلفنی با فروشگاه طلایی http://talaiy.ir تماس گرفته و ما را نسبت به ابن مسئله آگاه نماید. توجه نمایید که هزینه خدمات ویژه نظیر بالابری به عهده خریدار است.

قبل از ارسال سفارش بصورت تلفنی با شما تماس گرفته شده و هماهنگی‌های لازم برای ارسال انجام می‌گیرد، لذا بعد از تایید تلفنی سفارش، هزینه انصراف به عهده خریدار خواهد بود. لازم به ذکر است کلیه کالاهای موجود در سایت طلایی http://talaiy.ir دارای گارانتی اصل می‌باشند.در صورت بروز مشکلات احتمالی، کالا شامل شرایط گارانتی می‌شود و مسئولیت رفع این مشکل به عهده شرکت گارانتی کننده محصول می‌باشد.بسته ها باید بعد از مشخص شدن هزینه باربری، از فروشگاه به باربری بوسیله پیک،آژانس،وانت انتقال و ارسال شوندشما به هرنوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه های بسته بندی شامل هزینه ارسال محصول تا باربری و نوع کاور محصول میباشد